De Kleine Keuken is een merk waar onze kids al jaren van smullen en ik sinds kort ook trotse ambassadeur van ben. Ze staan namelijk voor biologische voeding en snacks gericht op baby’s en kids. Hun motto is “Grote veranderingen beginnen klein” en met hun producten willen ze ertoe bijdragen dat elk kind gezond en energiek kan opgroeien. Zo maken ze broodbeleg, koekjes en ander lekkers met minder suikers en met waardevolle ingrediënten zoals volkoren granen, groenten en fruit.
Smullen maar!
Mijn kinderen zijn vooral dol op de lekkere tussendoortjes van de Kleine Keuken. Zo zijn de koekjes een echte hit, vooral de biologische Superheldjes gevuld met appel. Daarnaast zijn ook de Biologische Abrikoosjes en Biologische Rozijntjes erg in trek. Oh en dan heb ik het nog niet over hun nieuwste Abrikoos & Noten Reepjes gehad! Daar staan ze hier thuis helemaal voor te springen.
Broodbeleg
De keuze voor een gezond broodbeleg voor kinderen vind ik niet evident. Gelukkig helpt de Kleine Keuken daar een handig handje mee dankzij hun heerlijk aanbod broodbeleg. Ons zoontje smult graag van de biologische Pasta, een mooi alternatief voor de klassieke choco zonder melkpoeder of palmvet. Het mango & pompoen belegje is trouwens ook heerlijk, bijvoorbeeld op een Mini Cracker Tomaat!
Ontbijtpap
De Kleine Keuken heeft ook andere lekkere producten, zoals de Volkoren Ontbijtpap. Het fijne hieraan is dat je deze ook als vervanging van bloem kan gebruiken bijvoorbeeld voor het maken van pannenkoeken (hier vind je mijn receptje!) of bananenbrood.
Kortom, de Kleine Keuken heeft een mooi gamma aan verantwoorde producten voor onze kleine oogappels. Ik sta er helemaal achter en smul zelf ook al eens stiekem mee 😉
Ze hebben overigens heel wat producten die ook geschikt zijn voor kids met een intolerantie of allergie, zo zijn de letterkoekjes bijvoorbeeld koemelkvrij en zal je geen pinda’s of noten vinden in de Volkoren Ontbijtpap.
* Dit artikel bevat gekregen producten.